קבוצת רהב תקשורת - מי אנחנו?

קבוצת רהב תקשורת
קבוצת רהב תקשורת הוקמה בשנת 1991 ע"י רן רהב והיא כוללת את משרד יחסי הציבור רהב תקשורת ואת חברת רהב מדיה ורהב קשרי משקיעים.

חברת יחסי הציבור הגדולה והמובילה בישראל
רהב תקשורת מספקת שירותי ייעוץ אסטרטגי תקשורתי, דוברות ויחסי ציבור וכן ניהול משברים לכ- 180 מהחברות הגדולות והמובילות במשק הישראלי, ביניהן חברות הנסחרות בבורסה (בישראל, ניו יורק וסין), קונצרנים וחברות בינלאומיות, במגוון רחב של תחומי התמחות: שוק הון, בריאות ופודטק, נדל"ן, תיירות, תעופה, תחבורה, תרבות, עיצוב ואמנות, אופנה, קוסמטיקה ולייף סטייל, טכנולוגיה, היי-טק, חינוך, קריירה ואקדמיה, מזון וצרכנות ועוד.

הון אנושי
רהב תקשורת מעסיקה כ- 50 עובדים, 80% כח נשי בשדרה הניהולית.
מנהלי החברה בעלי ותק וניסיון מקצועי של שנים רבות בעולם הדוברות והתקשורת הישראלית.

פתרונות מדיה יצירתיים בהתאמה אישית
רהב תקשורת מספקת פתרונות ושירותי מדיה בהתאמה אישית על מנת להשיג את יעדי הלקוח ויעדיו העסקיים.
שירות יחסי הציבור של רהב תקשורת משלב בין היכרות ארוכת רבת שנים ומעמיקה עם עולם התקשורת הישראלי ועם האסטרטגיה העסקית והשיווקית של הלקוח, בהלימה ובהתאמה לרוח התקופה ולסדר היום התקשורתי והציבורי, אשר מחייבים את הצוות להיות מעודכן, יצירתי ופורץ דרך בכל זמן נתון.
כל תוכנית תקשורתית שהחברה בונה עבור הלקוח היא tailor made לצרכיו ומטרותיו.

רהב מדיה
מחלקה עצמאית בתחום הניו-מדיה המספקת שירותי שיווק ופרסום במגוון רשתות חברתיות במרחב הדיגיטלי. בין תחומי התמחותה: ניהול פלטפורמות סושיאל, ניהול קמפיינים ברשתות, קידום ממומן, יצירה וניהול של תוכן ברשת, גיוס וניהול משפיענים ברשת, ניהול משברים ברשת ועוד.

רהב קשרי משקיעים IR
רהב קשרי משקיעים מעניקה שירותי IR – ייעוץ ואסטרטגיה לחברות ציבוריות הנסחרות בבורסה, ליווי הנפקות, ניהול משברים ועוד.

מטרתנו היא לתקשר את האסטרטגיה של החברה, פעילותה העסקית ומנועי הצמיחה שלה ולהביאן לכדי ביטוי נכון ומדויק בניתוח החברה בקרב קהילת שוק ההון. בכך, אנו מסייעים לחברה להשיא ערך, להגדיל את הסחירות במניית החברה ולגייס הון במידת הצורך תוך שקיפות מלאה ויצירת יחסי אמון עם המשקיעים, כל זאת בשילוב יחסי ציבור ומיצוב מיטבי של החברה והעומדים בראשה. אנו מלווים את החברה ומייצגים את הנהלתה מול מנהלי השקעות, אנליסטים ומקבלי ההחלטות במגוון הגופים בשוק ההון לחיזוק הקשר עמם, חשיפה מיטבית של החברה והגברת המודעות לפעילותה תוך הדגשת יתרונותיה התחרותיים.

חברתנו רואה ערך רב בשילוב המנצח של פעילותיה בתחום קשרי המשקיעים ויחסי הציבור. בכך, קבוצת רהב תקשורת מחדדת את הצעת הערך שלה ללקוחותיה ומאפשרת להם להשפיע בשווקי פעילותם תוך ניצול כלל המשאבים והזירות העומדים לרשותם.

ה-DNA שלנו

רן רהב מספר: "כשהקמתי את חברת רהב תקשורת בשנת 1991 פעלו בישראל כ- 10 חברות ליח"צ ובתוך שנה הפכנו לחברה הגדולה והמובילה בישראל. כיום, להערכתי, פועלים כ- 1000 משרדים או כאלה העוסקים במלאכת יחסי הציבור, חלקם כמשרדים עצמאיים, חלקם כפרילנסים, חלקם בדוברות פנימית, חיצונית או משותפת, אך החשוב מכל הוא שזה מקצוע סדור לכל דבר ועניין המהווה את חוד החנית בעולם המקצועות החופשיים.

על דבר אחד לא התפשרתי לאורך השנים והוא עובר כחוט השני בחברה שהקמתי: ה-DNA שלנו, המבוסס על ערכים של אמון, שקיפות, מקצוענות, שירות סביב השעון 24/7, 365 ימים בשנה, הקשבה ויצירתיות. שם המשחק הוא להישאר רלוונטי, up-to-date, ואני שמח וגאה על כך שאנו דואגים תמיד להיות יצירתיים, פורצי דרך וגבולות. 'האמת היא אופציה', אמרה המשנה לנשיאת ביהמ"ש העליון השופטת מרים בן פורת ז"ל, ואני חוזר על דבריה שוב ושוב כיוון שערך האמת מנחה אותנו לכל אורך הדרך, תהא סבוכה ומפותלת אשר תהא, ומוביל אותנו בדרך להצלחה.

עוד הוסיף רהב כי החברה לא חושפת את שמות לקוחותיה ואת ההודעות לתקשורת והפרויקטים שעשתה במהלך עשרות שנות פעילות, זאת מתוך מחויבות לסודיות מלאה. זו גם הסיבה שהחברה לא מפיצה חומרים בקבוצות הוואטסאפ השונות, שאינן קבוצות עיתונות רשמיות. לדעת רהב, יחסי החברה עם התקשורת כמו גם הצלחתה – מדברים בעד עצמם.כמו כן, בתוך רהב תקשורת קיימת "חומה סינית" אשר שומרת על סודיות מוחלטת בתוך החברה ומחוץ לה.

המומחיות שלנו:

שירותי יחסי ציבור

שירותי יחסי ציבור

הכנות לראיונות

הכנות לראיונות

קשרי משקיעים

קשרי משקיעים

בניית מוניטין

בניית מוניטין

דוברות

דוברות

הנפקות מיזוגים ורכישות

הנפקות מיזוגים ורכישות

ניהול רשתות חברתיות

ניהול רשתות חברתיות

דיגיטל

דיגיטל

ניהול משברים

ניהול משברים

תכנון אסטרטגי

תכנון אסטרטגי

התחומים בהם אנו מתמחים:

לייף סטייל

צרכנות

נדל”ן

מדיה

רכב

שוק ההון

קשרי משקיעים

אופנה

טכנולוגיה

סלולר

תיירות

פינטק