רן רהב

רן (רני) רהב הוא הבעל ויו"ר פעיל של קבוצת "רהב תקשורת", מאז הקמתה בשנת 1991. בשנת 2007, רהב נענה לבקשת משרד החוץ הישראלי והחל לכהן כקונסול כבוד של איי מרשל, תפקיד בו רהב מכהן מאז ועד היום. רהב נולד וגדל ברמת גן. בצה"ל שירת כמש"ק חינוך בחיל האוויר.
לאחר שחרורו מצה"ל, בגיל 22, רהב מונה למנהל יחסי הציבור והבידור של מלון "דן פנורמה" בתל אביב. בגיל 23, רהב מונה לדובר של כל רשת "מלונות דן" של משפחת פדרמן, תפקיד אותו רהב ממלא עד עצם היום הזה.
בשנת 1991, רהב הקים את קבוצת "רהב תקשורת" בשותפות עם איש העסקים הבינלאומי, ברוך איבצ'ר, מלימה, פרו. מעבר להיותו איש עסקים מצליח, מר איבצ'ר הוא מגדולי לוחמי זכויות אדם בפרו ומגן הדמוקרטיה בארצו. מר איבצ'ר תומך נלהב של עמותת אומ"ץ (אזרחים למען מנהל תקין וצדק חברתי ומשפטי).
לאחר מספר שנים, מר איבצ'ר העביר לרהב את 50 האחוזים שלו במתנה ורן רהב הפך לבעלים המלאים של הקבוצה. ברוך איבצ’ר סייע בבניית המרכז הבינתחומי בראשית דרכו באמצעות תרומת האודיטוריום ע"ש איבצ’ר. לאחר מכן, בזכות תרומתו הנדיבה, בית הספר לפסיכולוגיה בבינתחומי הרצליה נקרא על שמו – 'בית ספר ברוך איבצ'ר לפסיכולוגיה. לאחרונה, מר איבצ'ר תרם 25 מיליון ש"ח לתאטרון בית ליסין, והתאטרון שינה את שמו ל"תאטרון בית ליסין ע"ש ברוך איבצ'ר".
לאורך השנים שימש רן רהב כיועץ לראשי ממשלת ישראל, שרי הממשלה וחברי הפרלמנט הישראלי באופן דיסקרטי לחלוטין. הוא גם היה יועץ סודי של ראש הממשלה האגדי, יצחק רבין ז"ל. ב-23 בפברואר 1996, פורסם מאמר מקיף בעיתון "ידיעות אחרונות" על אודות הקשר הקרוב של רהב עם ראש הממשלה שנרצח.
רן רהב מדורג מדי שנה על ידי התקשורת הישראלית כאחת הדמויות המשפיעות על התקשורת בישראל – יש לו מערכת יחסים עוצמתית עם הקהילה העסקית ועם מובילי דעת הקהל בישראל. לעתים קרובות, רני, יחד עם רעייתו הילה רהב, המכהנת כמנכ"לית רהב תקשורת ויו"ר אגודת הידידים של תיאטרון בית ליסין ע"ש ברוך איבצ'ר, פותחים את ביתם בסביון לאירועי צדקה, חברה, תרבות וקירוב לבבות בין הציבור היהודי, הפלסטינאי והנוצרי.
בזמנו הפנוי, רני אוהב לבשל, לטפל בגינה שלו ולהיפגש עם חבריו הקרובים.