רני רהב מתפוצץ: "לזרוק אותה מכל המדרגות, מה נסגר?"

השרה אורית סטרוק קוממה נגדה את האופוזיציה אחרי שתקפה את הרמטכ״ל, המפכ״ל וראש השב״כ על ההודעה המשותפת לגינוי ההתפרעויות ביהודה ושומרון. סטרוק ערכה השוואה בין ראשי מערכת הביטחון לבין כוח וגנר, היחידה הרוסית שפתחה במרד נגד הממשל במוסקבה בסוף השבוע האחרון. כעת, אחרי יוצר 'פאודה' אבי יששכרוף ומגיש קשת 12יואב לימור, מי שבחר לתקוף בחריפות הוא איש יחסי הציבור, רני רהב.
רהב תקף את סטרוק וכתב בחשבון הטוויטר שלו כך: "הגברת סטרוק בוקר טוב! אולי לרגע היית בהזייה, אבל את שרה בממשלת ישראל!! אני חוזר שוב, את שרה בממשלת ישראל!!! מה נסגר איתך? לומר שהרמטכ״ל, המפכ״ל וראש השב״כ הם כח וגנר? נכון, ביקשת סליחה, אבל גם באם תצומי 7 ימי תענית, השמים לא יסלחו לך, עם ישראל לא יסלח לך, איך העזת? לדעתי את חייבת להתפטר. בעולם מתוקן ראש הממשלה היה חייב לזרוק אותך מכל המדרגות ויפה שעה אחת קודם".
יששכרוף כתב בחשבון הטוויטר שלו כך: "יש תחרות קשה בין שרי ממשלת ישראל על ״ההתבטאות המטומטמת של השנה״. סטרוק מובילה כרגע אבל זה קרב צמוד". יואב לימור הגיב לציוץ של יוצר 'פאודה' וכתב: "אחי, ההתבטאות שלה לא מטומטמת. היא מופקרת, חצופה, שערורייתית, מוציאת דיבה ועוד אלף דברים. מטומטמת היא לא".

רחוב ברקוביץ’ 4 תל אביב

מגדל המוזיאון, מיקוד: 64238

פקס: 03-7188556

4 Berkovitch St. Tel Aviv

The Museum Tower, zip code: 64238

Fax: 03-7188556