דלג לתוכן

"אני אוהב את המקצוע. זה המזל שלי"

" I love what I do. This is my luck."

רהב תקשורת הוקמה בשנת 1991 והיא חברת תקשורת ויחסי ציבור הגדולה והוותיקה בישראל, המספקת שירותי ייעוץ אסטרטגי ותקשורתי, דוברות, יחסי ציבור וניהול משברים, לחברות הגדולות והמובילות במשק, במגוון רחב של תחומים: שוק הון, נדל"ן, תיירות, תעופה, תרבות, אופנה, קוסמטיקה, עיצוב, טכנולוגיה, היי-טק, חינוך ואקדמיה, צרכנות ועוד.
הערך המוסף של חברת רהב תקשורת מתבטא בשילוב בין שירות יחסי ציבור מותאם אישית ופורץ דרך לבין היכרות מעמיקה עם האסטרטגיה העסקית והשיווקית של הלקוח ועם עולם התקשורת הישראלי, בהלימה ובהתאמה לרוח התקופה ולסדר היום התקשורתי והציבורי, אשר מחייבים את הצוות להיות מעודכן, יצירתי ופורץ דרך בכל זמן נתון. כל תוכנית תקשורתית שאנו בונים עבור הלקוח היא tailor made - מותאמת לצרכיו ומטרותיו, ויחד אנו משיגים תוצאות משמעותיות בעולם התקשורת בארץ ובעולם.

כל לקוח מקבל שירות אישי ותוכנית פעולה תקשורתית פורצת דרך המותאמת אישית לו ובמיוחד בשבילו. אנו מתמחים בשירותי דוברות ויחסי ציבור, בניית אסטרטגיה תקשורתית, ניהול משברים בהתאמה לעידן הדיגיטלי ועוד.
קראו עוד >>>

רהב תקשורת ידועה בשל קשריה הענפים בתקשורת והיא מהווה קטר משמעותי בקביעת סדר היום התקשורתי בזכות גודלה, היקף לקוחותיה, הוותק והניסיון בתחום, כאשר היא מקיימת מזה עשרות בשנים מערכת יחסים הדוקה, אישית ומבוססת מקצועיות, שקיפות ואמון עם קובעי סדר היום בתקשורת. החברה מספקת שירות 24/7, 365 ימים בשנה, תוך זמינות מלאה, גם ובייחוד בימי קורונה או משבר מאתגרים. זאת ועוד, החברה מספקת שירותי שיווק ופרסום במרחב הדיגיטלי, תוך ניהול פלטפורמות סושיאל, משברים ברשת, עבודה מול מובילי דעה ועוד.

נגן וידאו

מטעמי סודיות ושמירת פרטיות לקוחותינו,
אנחנו מפרסמים רק תחומים בהם אנו עוסקים, ללא שמות הלקוחות.

שוק ההון

נדל"ן

תיירות

אופנה

טכנולוגיה

מדיה

פיננסים

בנקאות

רכב

לייף סטייל

צרכנות

טלקום

ה DNA שלנו

הוא ה- DNA שלנו מבוסס על ערכים של מקצועיות, אמון, שקיפות, שירות מסביב לשעון, הקשבה ויצירתיות.
היום חשוב מאוד להיות חדשניים ועדכניים, רני רהב תקשורת דואגת תמיד להיות יצירתית וחדשנית.
רן רהב אומר: "האמת מנחה אותנו לאורך כל הדרך, לא משנה כמה היא מסובכת ומפותלת, מובילה אותנו בדרך להצלחה".

אוסף אומנות

קבוצת תקשורת רהב הוקמה בשנת 1991 על ידי רן רהב.
הקבוצה כוללת את חברת יחסי הציבור רהב תקשורת וחטיבת המדיה הדיגיטלית שלה, רהב מדיה. אנו משרתים 170 ארגונים וחברות פרטיים, מסחריים וציבוריים בישראל ובעולם.
החברה, שהיא 90% נקבה, מובלת על ידי 40 מנהלים ואנשי מקצוע שהם הטובים והמנוסים ביותר בתחומם.

שירותי יחסי הציבור של רהב תקשורת מובילים בישראל, בזכות מערכת יחסים עמוקה של מעל 30 שנה עם עולם התקשורת הישראלי, קשרים חזקים עם לקוחות ארוכי טווח והרשת האישית החזקה מאוד של רן רהב.

יתר על כן, רהב תקשורת מקפידה להישאר תמיד בקו אחד עם סדר היום התקשורתי והתקשורתי של ימינו, דבר המחייב את הצוות להיות מעודכן תמיד, יצירתי וחדשני בכל זמן נתון.

החברה המשיכה לצמוח לאורך השנים, תוך שמירה על ערכים של יושרה, אמינות, אחריות, מקצועיות, זמינות, יזמות ויצירתיות.

רהב מדיה מספקת שירותי שיווק ונוכחות ברשתות חברתיות ומסייעת לחברות בתכנון, בנייה והשקת קמפיינים ברשתות חברתיות ודפי מותג.

החברה מסייעת לחברות להגדיל את המעקב אחר המעקב אחר מעריציהן באמצעות ערוצי המדיה החברתית השונים.

אנו עושים זאת על ידי שימוש בכלי המסלול העדכניים ביותר בנוסף למומחים פנימיים ברשתות החברתיות המסוגלים להשלים את יעדי השיווק של הלקוח.

חייגו אלינו +972-3-7188555 או השאירו פרטים לחזרה

HE