דלג לתוכן

קבוצת רהב תקשורת - מי אנחנו?

קבוצת תקשורת רהב

קבוצת רהב תקשורת הוקמה בשנת 1991 ע"י רן רהב והיא כוללת את משרד יחסי הציבור רהב תקשורת ואת חברת רהב מדיה.

רהב תקשורת הינה חברת יחסי הציבור הגדולה ויועצת התקשורת המובילה בישראל

רהב תקשורת הוא משרד יחסי הציבור וייעוץ התקשורת הגדול והמוביל בישראל, המשרת את הארגונים הפרטיים, המסחריים והציבוריים מהגדולים בישראל, באמצעות צוות מוביל של עשרות מנהלות ומנהלים מקצועניות ומקצוענים, מהטובים והמנוסים בתחום. 90% משדרת הניהול - נשים כי אנחנו מאמינים בכוח נשי.

רהב תקשורת מספקת פתרונות מדיה בהתאמה אישית

רהב תקשורת מספקת פתרונות ושירותי מדיה בהתאמה אישית על מנת להשיג את יעדי הלקוח ויעדיו העסקיים. אנו משרתים לקוחות ממגוון רחב של תחומים: שוקי הון, נדל"ן, תיירות, תעופה, אירוח, מדיה, אופנה, קוסמטיקה, עיצוב, טכנולוגיה, היי-טק, צרכנות ועוד ועוד.

סוכנות יחסי ציבור ישראל - שירותי יחסי הציבור של רהב תקשורת מובילים בישראל

שירותי יחסי הציבור של רהב תקשורת משלבים בין היכרות ארוכת שנים ומעמיקה עם עולם התקשורת הישראלית ועם האסטרטגיה העסקית והשיווקית של הלקוח, בהלימה ובהתאמה לרוח התקופה ולסדר היום התקשורתי והציבורי, אשר מחייבים את הצוות להיות מעודכן, יצירתי ופורץ דרך בכל זמן נתון. כל תוכנית תקשורתית שאנו בונים עבור הלקוח היא tailor made לצרכיו ומטרותיו.

חטיבת התקשורת הדיגיטלית של רהב

רהב מדיה מספקת שירותי שיווק ונוכחות ברשתות חברתיות ומסייעת לחברות בעיצוב, בנייה והשקת קמפיינים ברשתות חברתיות ודפי מותג. החברה מסייעת לחברות להגדיל את המעקב אחריהם ולעקוב אחר מעריציהן בערוצי המדיה החברתית השונים. הם עושים זאת על ידי שימוש בכלי המסלול העדכניים ביותר בנוסף למומחי מדיה חברתית שמסוגלים להשלים את יעדי השיווק של הלקוח.

הקבוצה ממשיכה לצמוח לאורך השנים, תוך שמירה על ערכים של יושרה, אמינות, אחריות, מקצוענות, זמינות, יזמות ויצירתיות.

ה DNA שלנו

רן רהב מספר: "כשהקמתי את חברת רהב תקשורת בשנת 1991 פעלו בישראל כ- 10 חברות ליח"צ ובתוך שנה הפכנו לחברה הגדולה והמובילה בישראל. כיום, להערכתי, פועלים כ- 1000 משרדים או כאלה העוסקים במלאכת יחסי הציבור, חלקם כמשרדים עצמאיים, חלקם כפרילנסים, חלקם בדוברות פנימית, חיצונית או משותפת, אך החשוב מכל הוא שזה מקצוע סדור לכל דבר ועניין המהווה את חוד החנית בעולם המקצועות החופשיים

על דבר אחד לא התפשרתי לאורך השנים והוא עובר כחוט השני בחברה שהקמתי: ה-DNA שלנו, המבוסס על ערכים של אמון, שקיפות, מקצוענות, שירות סביב השעון 24/7, 365 ימים בשנה, הקשבה ויצירתיות. שם המשחק הוא להישאר רלוונטי, up-to-date, ואני שמח וגאה על כך שאנו דואגים תמיד להיות יצירתיים, פורצי דרך וגבולות. 'האמת היא אופציה', אמרה המשנה לנשיאת ביהמ"ש העליון השופטת מרים בן פורת ז"ל, ואני חוזר על דבריה שוב ושוב כיוון שערך האמת מנחה אותנו לכל אורך הדרך, תהא סבוכה ומפותלת אשר תהא, ומוביל אותנו בדרך להצלחה.

עוד הוסיף רהב כי החברה לא חושפת את שמות לקוחותיה ואת ההודעות לתקשורת והפרויקטים שעשתה במהלך עשרות שנות פעילות, זאת מתוך מחויבות לסודיות מלאה. זו גם הסיבה שהחברה לא מפיצה חומרים בקבוצות הוואטסאפ השונות, שאינן קבוצות עיתונות רשמיות. לדעת רהב, יחסי החברה עם התקשורת כמו גם הצלחתה - מדברים בעד עצמם.

כמו כן, בתוך רהב תקשורת קיימת "חומה סינית" אשר שומרת על סודיות מוחלטת בתוך החברה ומחוץ לה.

סֵמֶל

שירותי מומחיות תקשורת ויחסי ציבור בישראל

מטעמי סודיות ושמירת פרטיות לקוחותינו,
אנחנו מפרסמים רק תחומים בהם אנו עוסקים, ללא שמות הלקוחות.

שוק ההון

נדל"ן

תיירות

אופנה

טכנולוגיה

מדיה

פיננסים

בנקאות

רכב

לייף סטייל

צרכנות

טלקום

צור קשר

צילום: סיון פרג’, פרוטרט לאה רבין – חגית שחר מטיוק, שמן על בד, 1993.

החברה המשיכה לצמוח לאורך השנים, תוך שמירה על ערכים של יושרה, אמינות, אחריות, מקצועיות, זמינות, יזמות ויצירתיות.

רהב מדיה מספקת שירותי שיווק ונוכחות ברשתות חברתיות ומסייעת לחברות בתכנון, בנייה והשקת קמפיינים ברשתות חברתיות ודפי מותג.

החברה מסייעת לחברות להגדיל את המעקב אחר המעקב אחר מעריציהן באמצעות ערוצי המדיה החברתית השונים.

אנו עושים זאת על ידי שימוש בכלי המסלול העדכניים ביותר בנוסף למומחים פנימיים ברשתות החברתיות המסוגלים להשלים את יעדי השיווק של הלקוח.

שירותי יחסי הציבור של רהב תקשורת מובילים בישראל, בזכות מערכת יחסים עמוקה של מעל 30 שנה עם עולם התקשורת הישראלי, קשרים חזקים עם לקוחות ארוכי טווח והרשת האישית החזקה מאוד של רן רהב.

יתר על כן, רהב תקשורת מקפידה להישאר תמיד בקו אחד עם סדר היום התקשורתי והתקשורתי של ימינו, דבר המחייב את הצוות להיות מעודכן תמיד, יצירתי וחדשני בכל זמן נתון.

קבוצת תקשורת רהב הוקמה בשנת 1991 על ידי רן רהב.
הקבוצה כוללת את חברת יחסי הציבור רהב תקשורת וחטיבת המדיה הדיגיטלית שלה, רהב מדיה. אנו משרתים 170 ארגונים וחברות פרטיים, מסחריים וציבוריים בישראל ובעולם.
החברה, שהיא 90% נקבה, מובלת על ידי 40 מנהלים ואנשי מקצוע שהם הטובים והמנוסים ביותר בתחומם.

HE