דלג לתוכן

צוות ההנהלה

חני לוין

חני נולדה בכפר סבא
במסגרת שירותה הצבאי, שירתה בלשכת האלוף מתן וילנאי, ראש אגף כוח אדם בצה"ל בקריה בת"א.
חני לוין חני נולדה בכפר סבא במהלך תקופתה בצה"ל, שירתה עם מתן וילנאי, ראש אגף כוח אדם בצה"ל. לאחר שירותה עבדה בחברת אקרשטיין, חברת בנייה גדולה. בהמשך החלה ללמוד יחסי ציבור ותקשורת במכללה למינהל ברמת אביב. בינתיים, היא גם החלה לעבוד […]
מראשית הדרך, החל משנת 1992, חני הינה חלק אינטגרלי מרהב תקשורת. חני מכהנת כראש הלשכה ומשמשת כעוזרת אישית ואדמיניסטרטיבית ליו"ר ומנכ"לית החברה. כמו כן, חני היא מנהלת המשרד, והיא אחראית על כל צוות המזכירות.
"בזכות האהבה של רן לאמנות, אני גם למדתי להעריך אומנות לאורך השנים. אני נהנית בעיקר מציור, ולומדת ציור במוזיאון תל אביב לאמנות."
כיום, חלקכם מכירים את חני בתור "חני מרני", שם שהפך למותג.

פגשו את הצוות

שרון בן פורת

שרון בן פורת - מ"מ מנכ"לית

שרון נולדה וגדלה ברמת גן. היא נשואה ליניב, ויש להם שני ילדים. בתקופתה בצבא הייתה מדריכה בחיל החינוך במשך שנתיים. את התואר הראשון שלה עשתה בעבודה סוציאלית באוניברסיטת תל אביב, וכן עבדה בתחום בבית החולים תל השומר במשך שנתיים. לאחר שעזבה את תחום העבודה הסוציאלית, שרון עבדה בתחום משאבי אנוש. בשנת 2000 היא קיבלה את ההזדמנות להתחיל סטאז' ב”רהב תקשורת". 20 שנה לאחר מכן, שרון עדיין כאן ומכהנת כמ"מ מנכ"לית החברה. 

לאורך השנים, שרון טיפלה בלקוחות מתחומי שוק ההון, שיווק, צרכנות, לייף סטייל, אופנה וגסטרונומיה. 

"אני מאד אוהבת לטייל בארץ ישראל. בין אם זה טיול מאתגר או בטן גב, יחד עם בעלי והילדים אנחנו אוהבים לטייל בארץ, לחקור כל פינה ולגלות מקומות חדשים כל סופשבוע. אני הכי אוהבת את המדבר".

 
פגשו את הצוות

יפעת רובינשטיין

יפעת נולדה באדיס אבבה, בירת אתיופיה, בה שהתה משפחתה במסגרת שליחות של אביה מטעם צה"ל. יפעת היא ביתה של הגננת המיתולוגית ורדה שגב ז"ל שגידלה דורות רבים של ילדים. כשהיתה בת שנה, חזרה המשפחה לביתה ברמת גן.
יפעת גדלה ולמדה בשכונת רמת חן, כאשר במהלך לימודיה בבית הספר היסודי עברה עם משפחתה לניו-יורק, שם שהו 3 שנים במסגרת שליחות של אביה מטעם משרד הביטחון. בצעירותה, ובמקביל ללימודיה בתיכון "בליך", הייתה ספורטאית מצטיינת עם התמחות באתלטיקה ובריצות ארוכות, זאת לצד היותה קפטנית נבחרת הכדור-יד "מכבי ארזים רמת-גן" וייצוג תיכון "בליך" באליפויות כדור-יד בחו"ל.
As a teenager, she was an outstanding athlete, majoring in athletics and long distance running. She also played a lot of handball and was the captain of Maccabi Arazim Ramat-Gan team.
Yifat served in the IDF for 5 years, in a variety of commanding roles, ranging from Class Commander to a Company Commander, to then becoming an instructing officer.
את שירותה הצבאי שנמשך כ-5 שנים, העבירה במגוון תפקידי פיקוד והדרכה, החל ממ"כית, מ"מית, מדריכה בקורס קצינות ועד מ"פית טירוניות. במסגרת שירות הקבע, שימשה כמפקדת צוות פיתוח ההדרכה של בה"ד 12. עם שחרורה מצה"ל, למדה לימודי תואר ראשון בתקשורת וניהול במכללה למינהל וסיימה כמצטיינת דיקאן במשך 3 שנים ברציפות, זאת במקביל לעבודתה במשרד הביטחון.
את עבודתה במשרד "רהב תקשורת" החלה בשנת 1999 והיא עובדת לצד הילה ורני רהב למעלה מ-20 שנה. בתפקידה הנוכחי, יפעת היא משנה למנכ"ל. יפעת טיפלה במהלך השנים בלקוחות גדולים מכל ענפי המשק והכלכלה, וכיום מטפלת בעולמות התקשורת, טכנולוגיה, טלקום, לצד נדל"ן ועולם המדיה, הקולנוע והטלוויזיה.
She currently holds the position of Deputy CEO.
היא נשואה לשלומי ואמא לתמר ולעומר.
"בזמני הפנוי אני אוהבת לשחק שחמט, לקרוא, לפתור תשבצי היגיון ולהרכיב פאזלים של אלפי חלקים, המקשטים את קירות הבית. זו דרך נהדרת לבלות עם המשפחה."

She is married and has two kids.
“In my spare time I love to play chess, read and solve logic puzzles. It’s a great way to spend time with my family.”

פגשו את הצוות

ענת בר לב יוניצמן

ענת בר לב יוניצמן, משנה למנכ״ל ברהב תקשורת ויחסי ציבור, נשואה ואמא ל-3.

שירתה בצבא כקצינת מבצעים בחיל האוויר, כראש לשכתו של סגן מפקד חיל האוויר וכקצינת מבצעים של טייסת מסוקים בבסיס תל נוף. השתחררה בדרגת סגן.

סיימה בהצטיינות תואר ראשון בתיאטרון ומדעי המדינה באוניברסיטת תל אביב ותואר שני במדעי המדינה, ותקשורת פוליטית.

ענת כבר מעל ל-20 שנה בתחום יחסי הציבור. בשנת 2007 הצטרפה לחברת רהב תקשורת ומ-2016 הפכה למשנה למנכ״ל בחברה. ענת מטפלת במגוון רחב של תחומים, חברות ומותגים בינלאומיים וישראליים, משברים ואירועים. מנהלת את יחסי הציבור, הדוברות והתקשורת בתחומים של רכב, תעשייה, צרכנות, תיירות, קולינריה, עיצוב, אופנה ועוד.

Anat has over 20 years of experience in public relations. In 2007, she joined Rahav Communications, and in 2016, she was nominated as Deputy CEO. Anat deals with a wide variety of clients and brands, both international ones and Israelis. Anat leads the PR, spokespersonship and communications for clients in the fields of automobiles, industrial manufacturing, consumer products, tourism, gastronomy, fashion, design and more.

״הכלב שלנו זו אהבה חדשה, שנכנסה לנו רק לאחרונה לחיים. הילדים כבר גדולים והשמחה שלו, כשאני חוזרת הביתה בשעות לא שעות ובכלל, היא אחד הדברים המתוקים ביותר שיש..״

פגשו את הצוות

עדי הס

עדי הס נולדה וגדלה בפ"ת, למדה בכיתת מחול, שירתה בצה"ל כמשק"ית משאבי אנוש ולאחר שירותה למדה תקשורת באוניברסיטת ת"א.
מתגוררת בגבעת שמואל עם בעלה ארז ו- 3 בנותיהם – טליה, אלה שרה ואביגיל.
.
עדי עובדת ברהב תקשורת מזה 16 שנים, היא החלה דרכה כתקציבאית, התקדמה לתפקיד סמנכ"לית התוכן ומשמשת בשנים האחרונות כמשנה למנכ"ל. עדי מטפלת בלקוחות מגוונים, כאשר בשנים האחרונות היא מתמקדת בתחומי חינוך, בריאות, רווחה, קריירה ואקדמיה.
בנוסף, מרצה זו השנה השלישית במרכז האקדמי פרס לסטודנטים לתואר ראשון במנהל עסקים, במסגרת הקורס 'יחסי ציבור וניהול משברים' כחלק מ'מסלול החברות', אשר מחבר את הסטודנטים בזמן הלימודים האקדמיים – לקריירה.
עדי מספרת: "בזמני הפנוי אני אוהבת בישול וקולנוע".

פגשו את הצוות
HE