דלג לתוכן

סגני נשיאים

ערן שלמה

ערן הוא סמנכ"ל לוגיסטיקה ב"רהב תקשורת". ערן עובד בחברה למעלה מ-17 שנים. 

ערן אחראי על צי הרכבים של החברה, מערכת השליחויות וכן על אוסף הרכבים העתיקים של החברה. הוא מומחה בכל מה שקשור ברכבים, ג'יפים ואופנועים. הוא נחשב ליד ימינו של יו"ר החברה.

ערן גדל בתל אביב, נשוי לפאנטה, ולהם יש שני ילדים. ערן אוהב לצאת לטיולי 4X4 במדבר, ספורט אתגרי וריצה. 

 
פגשו את הצוות

טלי תובל

VP of Rahav Communications and CEO of Rahav Investor Relations

לטלי תואר ראשון בתקשורת ותואר שני במשפטים מאוניברסיטת בר אילן.

לטלי ניסיון של כ-15 שנה בתחום הדוברות ויחסי הציבור בחברות ציבוריות, שוק ההון ופוליטיקה. בין היתר טלי שימשה כדוברת האישית של ח״כ אראל מרגלית במפלגת העבודה, דוברת קבוצת גאון אחזקות, מנהלת מחלקת קשרי משקיעים ועוד. הצטרפה ב-2017 ל”רהב תקשורת

טלי מטפלת בלקוחות מגוונים: החל מרשת הסופרמרקטים הגדולה בישראל, גופים ומוסדות פיננסים מהמובילים בישראל וחברות בתחומי הקמעונאות.

בשנת 2021 הקימה יחד עם רני רהב חברת בת בשם ‘רהב קשרי משקיעים IR’ שטלי משמשת כמנכ”ל החברה. החברה מעניקה שירותי קשרי משקיעים לחברות ציבוריות הנבחרות בבורסה בת”א. לחברה פורטפוליו עשיר מהחברות המובילות במשק הישראלי.

פגשו את הצוות

איתן אטיאס

איתן הוא בן 40 ויש לו שלושה ילדים: הראל, שגיא ואביגיל. הוא נולד באופקים. הוא שימש כמש"ק בחטיבת המחשבים בפיקוד העורף. לאחר שחרורו הוא הצטרף שוב ל"צבא העומד "כראש מעבדת המחשבים בבסיס חיל האוויר חצרים. שנתיים לאחר מכן החל ללמוד תקשורת במכללה האקדמית ספיר. 

במהלך לימודיו, איתן הבין שתשוקתו האמיתית היא בתחום יחסי הציבור, וזו הסיבה שהוא החליט להמשיך בתחום זה. לאיתן יש 14 שנות ניסיון בתחום יחסי הציבור, מתוכן כ-9 שנים ב"רהב תקשורת". 

איתן מטפל בלקוחות מתחום התעופה, תיירות, בנקאות, טכנולוגיה, צרכנות, נדל"ן ועוד.

איתן אוהב בעבודה את האתגר. מבחינה מקצועית זה האתגר בלעבוד עם הלקוחות הגדולים במשק הישראלי ומבחינה אישית, זה אתגר אישי בו כל יום אתה לומד משהו חדש על עצמך והחיים.

"אני מאוד אוהב טניס. התחלתי לשחק בגיל 9 במרכז הטניס באופקים. התאמנתי בצורה מקצועית במשך כ-6 שנים שבמסגרתה התחריתי בתחרויות בארץ ובעולם. בגיל 16 אף עברתי קורס למדריכי טניס בוינגייט שלאחריו למשך שנתיים, אימנתי כ-120 ילדים באופקים. אני עדיין משחק טניס היום בשביל הכיף ואין ספורט טוב מזה לדעתי".

 
פגשו את הצוות

ליבי אלוני

ליבי נולדה וגדלה בתל אביב. היא עבדה במשרד הביטחון לאחר ששוחררה מצה"ל, ונשארה שם שנה. לאחר מכן עברה ללוס אנג'לס במשך שנה שם עבדה בתעשיית האופנה. כשחזרה, התחילה קורס בתקשורת במכללה למנהל, והיא עובדת בתחום יחסי הציבור מאז שנת 1995.

ליבי מטפלת בלקוחות בתחום האופנה, מסעדות, לייף סטייל, שיווק וצרכנות.

"מה שאני הכי אוהבת בעבודה ברהב תקשורת, והסיבה שאני כאן מאז 2004, זה שכל יום מלא בהפתעות ואתגרים. שום יום לא חוזר על עצמו"

"בזמני הפנוי אני מאוד מתחברת לאמנויות ומוזיקה, אני אוהבת להנות מהופעות או מחזות יפים." 

"בזמני הפנוי אני מאוד מתחברת לאמנויות ומוזיקה, אני אוהבת להנות מהופעות או מחזות יפים."

ליבי נשואה עם 3 ילדים. 

פגשו את הצוות

גילי שילה

גילי שילה, החלה את עבודה ברן רהב תקשורת בשנת 2000, עם אהבה גדולה לאופנה ולעבודת התקשורת. עם השנים התמנתה לסמנכ"לית תחום האופנה במשרד. גילי תל אביבית בנשמתה ובכל רמ"ח איבריה. בצבא שירתה בחיל האוויר כמש"קית חינוך. לאחר מכן, השלימה לימודי תואר ראשון במדעי המדינה ובפילוסופיה. גילי התאהבה בתחום התקשורת, בדינמיות, הקצב, כל יום משהו חדש, המון שינויים ואתגרים מלאים באדרנלין. גילי אומרת ש"תקשורת זה כמו ג'וק שנדבק לכל החיים". 

גילי היא הנציגה הראשונה, אך לא האחרונה, במשרד לקהילת הלהט"ב, נשואה לד"ר לידיה פז, ולהן ילדה אחת – נעמי. 

"אני חולת ים - בקיץ תמצאו אותי בחוף הים, סביר שבמנטה ריי או בחוף הכלבים בתל אביב. אני גם מאוד אוהבת לנסוע לסיני". 

פגשו את הצוות
HE