דלג לתוכן

מומחיות
שירותי תקשורת מקיפים ויחסי ציבור בישראל

רהב תקשורת מספקת פתרונות מדיה מותאמים אישית להשגת יעדיו של הלקוח והגשמת מטרות הארגון

הכל מסתכם בלספר את הסיפור הנכון לאנשים הנכונים. הצוות שלנו מורכב ממנהלים מוכשרים שיבטיחו שהמסר שלך יועבר בצורה המדויקת והמשכנעת ביותר, בנוסף להצגתו לאנשי המפתח בתקשורת הישראלי, בהתבסס על רשת הקשרים הענפה שלנו.

קרא עוד על שירותי יחסי ציבור >>>

אנחנו נייצג אותך ונשים את ערכיך בסדר העדיפויות. הצוות שלנו יארגן פגישות יחסי ציבור, ינהל מידע ציבורי ומעל לכל ייציג את המסר שלך לציבור עבורך. אנחנו נוודא ונדייק את זמנם של כל הפרסומים ונבטיח רלוונטיות.

קרא עוד על דוברות >>>

הכל תלוי בדרך בה אתה מסתכל על סיטואציה.. ניתן להתמודד עם כל משבר ולעיתים הוא יכול אפילו להפוך להזדמנות. אנו מבינים את החשיבות הקריטית של חשיבה אסטרטגית, תגובה מהירה וביצוע במצבים אלה. אנו נדאג לכל משבר מתחילתו ועד סופו ונעזור לך לנווט בסוגיות הקשות ביותר של החברה שלך. הצוות שלנו זמין 24/7 ו 365 ימים בשנה עבור לקוחותינו, מוכן להתמודד עם כל משבר בכל עת.

קרא עוד על ניהול משברים >>>

תמיד צעד אחד לפני כולם.. תחילה אנו מתכננים את האסטרטגיה לטווח הקצר ולטווח הארוך ואז נבחנו בטקטיקות להשגת יעדינו. 

Our experienced managers will help you create the most ideal strategies, tailor made for your organization in order to exceed expectations and achieve the success you deserve.

קרא עוד על תכנון אסטרטגי >>>

התאמה למדיות המשתנות.. בעולם היח"צ והתקשורת הישראלי אנו חלוצים בכל הקשור למדיה דיגיטלית וחברתית. הצוות הדיגיטלי שלנו ברהב מדיה ישפר את הנוכחות המקוונת של המותג שלכם, ינהל את ערוצי המדיה החברתית שלכם וידאג שכל הודעה תוגדל ותגיע לכל עבר.

קרא עוד על Digital >>>

אתה אף פעם לא לבד עם "רהב תקשורת". הצוות שלנו מספק סדנאות אימון ייחודיות לפני אירועים חשובים, מצגות וראיונות לתקשורת על מנת להבטיח מוכנות גבוהה לכל סיטואציה.

קרא עוד על הדרכת מדיה >>>

אמינות היא הכל.  מוניטין הוא נכס חשוב לכל ארגון. מוניטין טוב יוביל לצמיחה ושגשוג. מוניטין רע יוביל לרוב לכישלון והאטת צמיחה. אנו נעזור לכם לשמור על שמכם טוב ולהעצים אותו כמה שניתן.

 קרא עוד על בניין מוניטין >>>

אנחנו יודעים מה יוצר סיפור. במשך השנים, רן רהב והצוות שלו יצרו את הקשרים והחיבורים החזקים ביותר בעולם המדיה הישראלי. בזכות זאת הפכנו למקור אמין ומכובד לעיתונאים, אנו יודעים היכן נמצאות ההזדמנויות ואיך לספר את הסיפור הנכון לערוץ המתאים. קרא עוד על קשרי מדיה >>>

אנחנו נוודא כי אתה מוכן לצעד הגדול הבא.במהלך השנים, הוכחנו את הידע והיכולות שלנו בחלק מההנפקות הכי גדולות ומתוקשרות שהיו בישראל. צוות המומחים שלנו מספק פתרונות ייחודים ומלווה את הלקוחות שלנו בכל אבן דרך בתהליך ההנפקה.

קרא עוד על הנפקות ו- M & As >>>

רהב קשרי משקיעים מעניקה שירותי IR - ייעוץ ואסטרטגיה לחברות ציבוריות הנסחרות בבורסה, ליווי הנפקות, ניהול משברים ועוד.

קרא עוד על IR >>>

צור קשר

HE