דלג לתוכן

רהב קשרי משקיעים

רהב קשרי משקיעים מעניקה שירותי IR - ייעוץ ואסטרטגיה לחברות ציבוריות הנסחרות בבורסה, ליווי הנפקות, ניהול משברים ועוד.

מטרתנו היא לתקשר את האסטרטגיה של החברה, פעילותה העסקית ומנועי הצמיחה שלה ולהביאן לכדי ביטוי נכון ומדויק בניתוח החברה בקרב קהילת שוק ההון. בכך, אנו מסייעים לחברה להשיא ערך, להגדיל את הסחירות במניית החברה ולגייס הון במידת הצורך תוך שקיפות מלאה ויצירת יחסי אמון עם המשקיעים.

כל זאת, בשילוב יחסי ציבור ומיצוב מיטבי של החברה והעומדים בראשה. אנו מלווים את החברה ומייצגים את הנהלתה מול מנהלי השקעות, אנליסטים ומקבלי ההחלטות במגוון הגופים בשוק ההון לחיזוק הקשר עמם, חשיפה מיטבית של החברה והגברת המודעות לפעילותה תוך הדגשת יתרונותיה התחרותיים.

חברתנו רואה ערך רב בשילוב המנצח של פעילותיה בתחום קשרי המשקיעים ויחסי הציבור. בכך, קבוצת רהב תקשורת מחדדת את הצעת הערך שלה ללקוחותיה ומאפשרת להם להשפיע בשווקי פעילותם תוך ניצול כלל המשאבים והזירות העומדים לרשותם.

רהב קשרי משקיעים מנוהלת על ידי צוות ותיק בשוק ההון וביחסי ציבור:

טלי תובל, מנכ"לית רהב קשרי משקיעיםמשמשת גם כסמנכ"לית בכירה ברהב תקשורת, בעלת ניסיון רב בתחום שוק ההון ותחום קשרי המשקיעים בישראל, לאחר ששימשה בתפקידים בכירים בחברת קשרי משקיעים, בקבוצת אחזקות מובילה בשוק ההון ובקבוצת רהב תקשורת מזה כ- 4 שנים.

הדס פרידמן-זיק, מנהלת תחום קשרי משקיעים ברהב קשרי משקיעיםבעלת ותק של 15 שנים בייעוץ אסטרטגי וליווי חברות בתחום קשרי משקיעים ותקשורת פיננסית והיכרות מעמיקה עם שוק ההון בישראל.

למידע נוסף אודות שרותי קשרי משקיעים ושירותים אחרים, אנא צרו איתנו קשר בטלפון +972-3-7188555 או השאירו פרטים לחזרה

HE