דלג לתוכן

יחסי תקשורת

הקשר בין יועצי התקשורת לדוברים עם אמצעי התקשורת השונים תמיד היה מערכת מורכבת, עם איזון עדין.

מה ההבדל בין אנשי תקשורת ליועצי תקשורת?

מצד אחד אנשי התקשורת מחפשים את הסיפורים המעניינים, החשובים והחדשותיים ביותר ומצד שני יועצי התקשורת מחפשים להציג את לקוחותיהם בצורה הטובה ביותר.

יועץ תקשורת ישכיל לבנות מערכת יחסים נכונה ומאוזנת תוך שימוש בכלי החשוב ביותר העומד לרשותו: אמינות ושקיפות בראש ובראשונה. זהו הכלי החשוב ביותר שיש לטפח, וממנו יעלה פריחה של סיפורי חדשות, אמיתיים ועדכניים אשר יירקמו בדרך, בתוך מערכת היחסים שנרקמה. ברגע שעיתונאי חש בשיתוף הפעולה עם בעל ברית שמבין את הסיפור, ישקף לו אותו בצורה ברורה ואמיתית, הוא ישמור על נאמנות לאדם שמולו וישאיר דלת פתוחה להמשך יצירת שיתופי פעולה שישרתו את שניהם מסיבות.

יצירת קשר שקוף ופתוח עם עיתונאים חשובה גם בהיבטים הפחות חיוביים שמתעוררים לפעמים. לקוחות אשר מסתירים ולא חושפים מידע באופן מלא, לא נעים ככל שיהיה, יתקלו בפריטים חלקיים שיציגו רק צד אחד של המשוואה ובכותרות העלולות לגרום נזק. מערכת יחסים מבוססת שקיפות תשמור לרוב על הגינות ואיזון במאמרים מסוימים שניתן להצטייר כבעייתיים.

מדוע ייעוץ תקשורתי עם רהב תקשורת?

רהב תקשורת, חברת יחסי הציבור הגדולה בישראל, נותנת שירות למעל 170 ארגונים, לקוחות ומותגים, ומספקת פתרונות מדיה מותאמים אישית להשגת יעדי הלקוח והשגת יעדי הארגון.

היתרונות של רהב תקשורת

רהב תקשורת צברה מוניטין לאורך השנים וידועה כמומחית לסיפורי סיפורים. מומחית לספר את הסיפור הנכון, לעיתונאי הנכון ובזמן הנכון.

בזכות יתרון זה בנינו מערכת יחסים מצוינת עם כלי התקשורת וכלי התקשורת. יחסי אמינות, שקיפות והדדיות עם כל כלי התקשורת - החל מחוקרים ומפיקים, דרך כתבים ומגישים ועד עורכים, מנכ"לים ובעלי כלי תקשורת בכל הפלטפורמות - טלוויזיה, עיתונות, רדיו, דיגיטלי ואינטרנט.

במהלך השנים יצר רן רהב וצוותו המקצועי את הקשרים והיחסים החזקים ביותר בעולם התקשורת הישראלי. אנו מכירים את העיתונאים באופן אישי, יודעים מה חשוב לכל אחד, מה נוגע לכל אחד באופן אישי, ויודעים להתאים אותו, להתאים ולתווך את הסיפור עבורו בדיוק כדי שירצה לקחת, לפרסם אותו ולמנף את הלקוח שלנו. ככל הנראה, הודות לקשרי המדיה הייחודיים שלנו, לרהב תקשורת יש לקוחות ותיקים שנמצאים במשרד עשרות שנים, ובמקביל, בזכות הצלחה זו, הטלפון ממשיך לצלצל ולקוחות חדשים מגיעים לקבל הכוונה וייעוץ תקשורתי. ממשרדינו. בזכות כל אלה הפכנו למקור אמין ומכובד לעיתונאים; אנו יודעים היכן ההזדמנויות וכיצד לספר את הסיפור הנכון לערוץ הנכון.

רן רהב הפך להיות ברירת המחדל עבור עיתונאים שיוצרים איתנו קשר לקבלת מידע אמין. גופי תקשורת יודעים שהשירות שלנו נועד במובן הרחב ביותר של שירות והוא ניתן ממש 24/7, בחגים, בשבתות ובלילות - הצוות המסור עובד מסביב לשעון, ביום ובלילה, בחריצות ובשאפתנות, ומטפח קשרים טובים עם מדיה, המשלבת יצירתיות ותגובה מיידית, המובילה תוצאות פוריות ומועילות עם לקוחות המשרד. ההון האנושי המצוין במשרד מסייע לכל אחד ממנהליו לפתח קשרים מצוינים עם העיתונאים, משום שבבסיסנו אנו חברה הנותנת שירות. מתן שירות מעולה, מוסר העבודה, רוח הלחימה והמקצועיות של כל אחד מהעובדים, עומדים בבסיס ה- DNA של החברה ומוטמעים בכל אחד ואחת מאיתנו, מבינים היטב שהעיתונאים מעריכים את זה ויודעים שאנחנו הן הכתובת הראשונה והאמינה לפנות אליה.

מכיוון שמשרדו של רן רהב מטפל בקבוצות חזקות במשק הישראלי, לעתים קרובות עיתונאים פונים אלינו בבקשה לעזרה מכיוון שהם יודעים שאיתנו הם יקבלו מענה מקיף, מיידי ויעיל במובן של "כמה ציפורים באותה אבן". הודות ליחסים הטובים שלנו עם התקשורת, עיתונאים פתוחים יותר, מכילים ומקבלים באופן גלוי יותר את המסרים של לקוחותינו, ובכך מסייעים ללקוחותינו לבנות מערכת קשרים טובה והוגנת עם גופי התקשורת השונים.

למשרדו של רן רהב קשרים עם עיתונאים במגוון רחב של ערוצי תקשורת - משרדנו מטפח מערכות יחסים ומתייחס לכתב המקומי בכבוד ובאותו יחס כמו עורך בערוץ חדשות מוביל, מתוך הבנה שכתב / חוקר מקומי יכול להתקדם ומשמשים דמות מפתח בכלי תקשורת אחר. עיתונאים מתלהבים מכך ומעריכים זאת, ולראיה הם מוכנים לעשות הרבה עבורנו ועבור לקוחותינו, והם אסירי תודה בתמורה לכך. רן רהב תקשורת, באסטרטגיה שלה, מכבדת כל אדם כאדם, כי יום אחד היא תחזור אלינו כמבחן "שלח את הלחם שלך על המים".

כשאנחנו פונים לתוכנית טלוויזיה עם הצעה או יוזמה, אנחנו תמיד זוכרים ומקפידים לומר לעורך מה מעניין אותה ולא מה מעניין אותנו. אנו מעורבים תמיד בפעילות לקוחותינו ובגופים שאנו מייצגים ובמקביל מכירים היטב את עבודת העיתונות ולכן יודעים לעמוד בדרישות גופי התקשורת ולעמוד לשירותם במהירות ביעילות, בכל עת. למנהלי תקשורת רן רהב יש חוש עיתונאי מפותח המאפשר לזהות סיפורים טובים ולקשר איתנו את העיתונאים ובכך לשמור על יחסי עבודה תקינים ומועילים עם העיתונאים, המאופיינים בשיתוף פעולה והדדיות.

לסיכום,

טיפוח היחסים הטובים של רהב תקשורת עם התקשורת וכלי התקשורת הוא אבקת הקסם של הצלחת החברה, ממנה נהנים לקוחות המשרד.

 

למידע נוסף על קשרי מדיה ושירותים אחרים, אנא צרו איתנו קשר בכתובת: +972-3-7188555 או השאירו פרטים לחזרה

HE