דלג לתוכן

העדכונים של רני

ביקור אצל שגריר ארה"ב בישראל

29/05/2022 14:40


השתתפתי היום באירוע שערך שגריר ארצות הברית בישראל תומאס ריצ'רד ניידס, בביתו של סגן השגריר של ארצות הברית בישראל, לכבוד מדינות אסיה ואיי הפסיפיק. זהו אירוע שנתי שקורה בכל שנה בחודש מאי בבית הלבן ובשגרירויות של ארצות הברית ברחבי העולם. האירוע מצוין במטרה להוקיר את התרומה וההשפעה של אסייתים וילדי איי פסיפיק אזרחי ארצות הברית על ההיסטוריה, התרבות וההישגים של החברה האמריקאית.

 היה מאוד מרגש לראות את שגרירי מדינות אסיה וקונסולי הכבוד של איי הפסיפיק. באירוע השתתפו בין היתר, חבר הכנסת אמיר אוחנה, שר המשפטים לשעבר. חבר הכנסת צבי האוזר, סגן יושב ראש הכנסת וראש קבוצת הידידות הבין-פרלמנטרלית ישראל-יפן. (בצילום: הוד מעלתו שגריר ארצות הברית בישראל, מר תומאס ריצ'רד ניידס וקונסול הכבוד של איי מרשל בישראל, רן רהב.)

 .

 

.

 

 

יום העצמאות של בחריין צויין בפעם הראשונה בישראל

15/12/2021 21:20

יום העצמאות של בחריין צויין בפעם הראשונה בישראל ידי כבוד השגריר בחריין בישראל ח'אלד יוסף אל-ג'לאהמה. אין ספק היה מרגש, מי היה מאמין שנס כזה יקרה ויחתם הסכם שלום עם המדינה המוסלמית המקסימה הזו. מה ששייך לראש הממשלה נתניהו, שייך לנתניהו. שישה הסכמי הם שלו, ונהדר שהממשלה הנוכחית מיישמת את השלום הזה. כולי תקווה שראש הממשלה בנט ימשיך בתנופת השלום ויחתום עם עוד מדינות, כולל הסכם עם העם הפלסטיני. אורחי כבוד באירוע היו שר השיכון זאב אלקין, שר החקלאות עודד פורר וראש עיריית רמת גן כרמל שאמה הכהן. השגריר נאם באופן מרגש במיוחד ואמר בין היתר :"אתם תלכו לביתכם הערב, תחשבו על דבר אחד על עתיד טוב יותר!״

רן רהב, מר סטיבן הרפר, מר בנימין נתניהו ואשתו שרה.

ביקור ראש ממשלת קנדה לשעבר

20/12/2020 14:40

הילה רהב וקונסול הכבוד של איי מרשל, רן רהב, אירחו לארוחת צהריים בביתם: ראש ממשלת קנדה לשעבר וחבר אמיתי לישראל, מר סטפן הרפר, יחד עם ראש ממשלת ישראל מר בנימין נתניהו ואשתו שרה.

בית הכנסת שופץ

24/07/2020 10:40

בית הכנסת שהילה ואני שיפצנו בשכונת התקווה לזכר דודי מנשה אבנון שנפטר במלחמת ששת הימים. וזכרם של סבא וסבתא שלי שגרו בנגבה 6 יד אליהו. משם הייתה לך סמטה היישר לשכונת התקווה לבית הכנסת האשכנזי היחיד. הייתי מבקר את סבא וסבתא שלי בכל יום שישי וזה חיבר אותי לזרם המזרחי בחיי.

HE