דלג לתוכן

העדכונים של רני

יום העצמאות של בחריין צויין בפעם הראשונה בישראל

15/12/2021 21:20

יום העצמאות של בחריין צויין בפעם הראשונה בישראל ידי כבוד השגריר בחריין בישראל ח'אלד יוסף אל-ג'לאהמה. אין ספק היה מרגש, מי היה מאמין שנס כזה יקרה ויחתם הסכם שלום עם המדינה המוסלמית המקסימה הזו. מה ששייך לראש הממשלה נתניהו, שייך לנתניהו. שישה הסכמי הם שלו, ונהדר שהממשלה הנוכחית מיישמת את השלום הזה. כולי תקווה שראש הממשלה בנט ימשיך בתנופת השלום ויחתום עם עוד מדינות, כולל הסכם עם העם הפלסטיני. אורחי כבוד באירוע היו שר השיכון זאב אלקין, שר החקלאות עודד פורר וראש עיריית רמת גן כרמל שאמה הכהן. השגריר נאם באופן מרגש במיוחד ואמר בין היתר :"אתם תלכו לביתכם הערב, תחשבו על דבר אחד על עתיד טוב יותר!״

רן רהב, מר סטיבן הרפר, מר בנימין נתניהו ואשתו שרה.

ביקור ראש ממשלת קנדה לשעבר

20/12/2020 14:40

הילה רהב וקונסול הכבוד של איי מרשל, רן רהב, אירחו לארוחת צהריים בביתם: ראש ממשלת קנדה לשעבר וחבר אמיתי לישראל, מר סטפן הרפר, יחד עם ראש ממשלת ישראל מר בנימין נתניהו ואשתו שרה.

בית הכנסת שופץ

24/07/2020 10:40

בית הכנסת שהילה ואני שיפצנו בשכונת התקווה לזכר דודי מנשה אבנון שנפטר במלחמת ששת הימים. וזכרם של סבא וסבתא שלי שגרו בנגבה 6 יד אליהו. משם הייתה לך סמטה היישר לשכונת התקווה לבית הכנסת האשכנזי היחיד. הייתי מבקר את סבא וסבתא שלי בכל יום שישי וזה חיבר אותי לזרם המזרחי בחיי.

HE