מיהם סוכנויות היח"צ המובילות בישראל

למרות שמושג הטוב ביותר יכול להיות לפעמים סובייקטיבי, תמיד נחמד לשמוע מה אחרים חושבים ואיך הם מעריכים את מנהיגי התעשייה. בישראל יש סוכנויות יחסי ציבור נהדרות אולם רשימה זו אינה כוללת את כולן. למעשה, זה יהיה מבלבל מדי מדי לדון בכולם. זו הסיבה שבחרנו לדון באלה המוכרים והמוכרים יותר לרוב האנשים.

הגורם הקריטי הוא מציאת סוכנות יחסי ציבור (או סוכן יחסי ציבור) המתאימה, שאתה מרגיש שיכול לספק את הצרכים שלך בצורה הטובה ביותר. למידע נוסף על כך, קרא את הבלוג שלנו כיצד למצוא את סוכנות יחסי הציבור הטובה ביותר בישראל.

להלן ערכנו רשימה של חמשת סוכנויות היחצנות המובילות בישראל. המשך לקרוא כדי ללמוד עוד על כולם ולראות אם מישהו מהם מתאים לך.

גלאי - גלאי תקשורת

סוכנות זו משתפת פעולה עם מנהיגים בעולם העסקים, במיוחד מתחום ההיי-טק. הם עובדים עם שחקנים גדולים כמו Wix, Fiverr, Stratasys, מלאנוקס ועוד.

החזית שלהם היא לזהות מגמות בשוק ולעזור ללקוחותיהם ליצור קשרים המבוססים על אמון בישראל ובשווקים בינלאומיים, כמו אירופה, סין, צפון ודרום אמריקה.

https://galaipr.com/

פליישר תקשורת

מטרתם כסוכנות יחסי ציבור היא לספק ללקוחותיהם שירותי ייעוץ אסטרטגי ולהביא אותם לקדמת השוק הישראלי. הם עובדים עם לקוחות ישראלים ובינלאומיים מהתעשייה הפיננסית, ביטוח, ממשל, הייטק, ביוטק, תיירות ועוד. השירותים העיקריים שלהם כוללים יחסי ציבור, תקשורת דיגיטלית ודוברות.

https://fleisher-pr.com/

ETUN

ETUN מאפשרת לעסקים קטנים יותר ליהנות מהניסיון של 14 השנים בעבודה עם חברות בולטות יותר בישראל ובעולם. הם מציעים שילוב של שירותי יחסי ציבור ושיווק שיעזרו לחברות להגיע טוב יותר לקהל היעד שלהם. מלבד זאת, יש להם יתרון גם בניהול שיווקי כולל פיתוח תדמית של מותג, קונגרסים, שירותי יחסי ציבור, פרסומות, ארגון אירועים וסמינרים.

https://etun.co.il/

מסר 1

סוכנות יחסי ציבור זו ממוקמת בירושלים ונחשבת לאחת המבוססות בישראל. היא הוקמה בשנת 1996 על ידי פיני קבסה, לשעבר יועץ התקשורת במשרד החוץ ובפרלמנט הישראלי (הכנסת).

הם משרתים חברות, ארגונים ומוסדות מובילים בתחומי הכלכלה, יחסי הציבור, המגזר העסקי, חברות הנדל"ן הציבורי, עורכי דין, בריאות ורפואה, בתחום החינוך כולל בתי ספר תיכוניים, מכללות וכל שאר צורות המוסדות להשכלה גבוהה. .

חלק מהשירותים הרבים שהם מספקים כוללים קשר שוטף עם פלטפורמות מדיה וחדשות, תכנון כנסים ואירועים, הפקת עיתון ללקוחות ולעובדים. הם מציעים גם תכניות הכשרה לעובדים בתחומי יחסי ציבור, פרסום ותקשורת. בין משתתפי הקורסים נמנים חברי כנסת, עוזרים פרלמנטריים, מנהלים, דוברות רשויות ומוסדות, בעלי סוכנויות יחסי ציבור ועוד.

https://www.messer1.co.il/

רן רהב תקשורת ויחסי ציבור

רן רהב הקים את קבוצת רן רהב בשנת 1991. הקבוצה מורכבת משני משרדים עיקריים: סוכנות יחסי ציבור וחטיבת מדיה דיגיטלית - רהב מדיה.

עם למעלה מ- 30 שנות ניסיון, רן רהב נחשב לסוכנות היח"צ המובילה בישראל ומספק ייעוץ יח"צ לחברות המובילות בשוק הישראלי ממגוון רחב של תעשיות הכוללות נדל"ן, פיננסים, שוק מניות, תיירות, נסיעות, חברת התעופה תעשייה, מדיה, אופנה, עיצוב, טכנולוגיה, היי-טק, מסחר ועוד.

סוכנות היח"צ של רהב פועלת רבות בכדי לשמור על מעמדה המוביל בכך שהיא מעודכנת במגמות התקשורת והתקשורת העכשוויות, כולל מדיה מקוונת וחברתית. הם משיגים זאת על ידי מתן נוכחות שיווקית למותגים, קמפיינים מקוונים, ליצור קהלים ועוקבים למותגים מובילים ועוד.

https://www.ran-rahav.co.il/